• Niedziela, 22 września, 2019 r.
  • 10:02
  • ilość odwiedzin: 198.527
  • PLEN

Nasza Firma

zdjęcie1

 

 

 


 

 

Firma WAGAT znana jest na rynku lokalnym od 1995r. W początkowej fazie rozwoju zajmowała się jedynie obrotem produktami z branży mięsnej. Dziś dzięki trafnym decyzjom inwestycyjnym oraz właściwemu zarządzaniu WAGAT ma do zaoferowania szereg produktów i usług również z branży paliwowej, budowlanej oraz transportowej.

 

Podstawowe zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy to otwartość na potrzeby klienta oraz kompleksowość obsługi. Systematycznie poszerza się grono naszych odbiorców. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta naszej firmy w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami spotka się z Państwa zainteresowaniem i w niedługim czasie Państwo również do nich dołączą. 

 

Taka różnorodność branż wymaga od nas kreatywności i  przedsiębiorczości jednocześnie pozwala na budowanie silnej pozycji na rynku. Wszelkie działania mają na celu sprostać zachodzącym zmianom i potrzebom coraz to bardziej wymagającego klienta. Dla nas zadowolenie klientów, partnerów oraz kontrahentów jest sprawą priorytetową. Oczywiście nie udałoby sie to bez doświadczonej kadry pracowniczej.

gazele biznesu

 

W 2014 roku zdobyliśmy wyróżnienie w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm,, Gazele Biznesu"- umocniło nas to w przekonaniu, iż starania w rozwój firmy były słuszne. Najważniejszym jednak dla naszej firmy wyróżnieniem jest wciąż rosnąca liczba klientów.